Ozonowanie


Ozonowanie to likwidacja przykrych zapachów, bakterii, wirusów, mikroorganizmów zapachów po papierosach, odgrzybianie klimatyzacji!

Jako nowość firma nasza ma do zaoferowania ozonowanie pomieszczeń (hal gastronomicznych, produkcyjnych, magazynów, mieszkań, piwnic, samochodów, kontenerów, itp.) za pomocą generatora ozonu.

Po ozonowaniu pomieszczenia natychmiast znika nieprzyjemny i przykry zapach. Już po jednej nocy po ozonowaniu pomieszczenia, w którym śpisz zauważysz znaczną poprawę swojego samopoczucia. Nie czekaj i skontaktuj się z nami.

Generatory wytwarzają czysty ozon (O3), który służy do likwidacji, m.in. uciążliwych zapachów, odświeżania pomieszczeń, dezynfekcji i odgrzybiania klimatyzacji, likwidacji bakterii, wirusów, roztoczy bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. Ozon usuwa trwale wszelkie przykre zapachy ze ścian, mebli tapicerowanych, wykładzin, dywanów, zasłon, tapicerki w samochodach oraz klimatyzacji samochodowej.

Szybko odświeża pokoje (hotelowe) restauracje, sale konferencyjne. Usuwa przykre zapachy po spaleniu, zadymieniu (tytoń), zalaniu, przyrządzaniu potraw, malowaniu, po zmarłych osobach i wszelkie inne drobnoustroje. Ozon doskonale przygotowuje pomieszczenia dla alergików.