Dezynsekcja


Skuteczna i bezpieczna dla zdrowia pozbycie się insektów i owadów z Twojego otoczenia!

Z reguły jeśli człowiek dostrzeże owady oznacza to, że występują one już w pokaźnej liczbie. Rozmnażanie owadów następuje bowiem bardzo szybko. Nie powinno się wówczas zwlekać tylko jak najszybciej zadzwonić po Dr Respekt! Szybko i sprawnie dotrzemy na miejsce i rozprawimy się z niechcianymi gośćmi od zarodka!

Usługa ta popiera się na eliminacji wszelkich insektów takich jak: pluskwy, karaluchy, mrówki, prusaki i inne owady. Świadcząc usługi dezynsekcji Dr Respekt wykorzystuje najbezpieczniejsze dla ludzkiego zdrowia środki chemiczne. Wykorzystywane przez nas produkty posiadają niezbędne atesty Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego (PHZ - Państwowy Zakład Higieny), a także Ministerstwa Zdrowia i Opieki Społecznej.

Profesjonalizm i doświadczenie w przeprowadzeniu usług dezynsekcji pozwala aby zaraz po zabiegu w danym pomieszczeniu mogli przebywać ludzie.

W swoim działaniu wykorzystujemy wiele sprawdzonych metod dezynsekcji takich jak np. promieniowanie ultra fioletowe czy wykorzystanie gorącego powietrza. Dr Respekt zawsze dobiera metody zwalczania szkodników w porozumieniu z klientem. Na dobór zaproponowanych metod wpływa przede wszystkim gatunek zwalczanych owadów.
Na zakończenie prac usługa dezynsekcji zawsze wspomagana jest monitoringiem aktywności szkodników przy pomocy detektorów, lam owadobójczych oraz pułapek feromonowych.

Dr Respekt skutecznie usuwa nie tylko niewielkie siedliska owadów w domach i blokach. Budzimy respekt wśród owadów w większych pomieszczeniach przemysłowych.  Dezynsekcja owadów to konieczność w trosce o ludzkie zdrowie. Owady są nosicielami wielu zarazków i drobnych ustrojów. W większości żywią się ludzkim jedzeniem. Tak więc ich niebezpieczny wpływ na nasze zdrowie jest bardzo wysoki.

Dr Respekt przede wszystkim działa etycznie i z przepisami przepisów prawa! Nie wszyscy, niestety, wiedzą, że zwalczanie np. kretów za pomocą środków chemicznych, które mają za zadanie spowodować śmierć szkodnika, jest dozwolone tylko na terenach ogrodzonych i to w przypadku, gdy stanowią rzeczywisty problem. W swojej pracy przestrzegamy tego zakazu. Jeśli kret pracuje na łąkach, pastwiskach i innych terenach nieogrodzonych, odstraszamy go lub łapiemy w pułapki, po czym wywozimy na teren, gdzie może swobodnie kopać swoje korytarze.

Wejdź w zakładkę kontakt i wezwij Dr Respekt!