Dezynfekcja


Działania dezynfekcyjne to skuteczne usuwanie wszelkich bakterii chorobotwórczych. Dezynfekcji poddaje się całe pomieszczenia. Wszelkie używane przez nas preparaty są bezpieczne dla otoczenia i zdrowia ludzi!

Usługi dezynfekcji świadczymy głownie w zakładach przemysłowych, hotelach, restauracjach, szpitalach, jak również w pomieszczeniach mieszkalnych. Wykonanie dezynfekcji jest wskazane jeśli zachodzi obawa przed skażeniem powietrza, używanych sprzętów. Prowadzimy dezynfekcję zapobiegawczą jak i doraźnie w ogniskach zakażenia. Bardzo często naszymi klientami są szpitale.

Dobór metod prowadzenia dezynfekcji jest bardzo różny i dobierany w zależności od danej sytuacji po wnikliwej konsultacji z klientem. Wszelkie używane przez nas preparaty są bezpieczne dla człowieka i otoczenia. Co oznacza, iż zaraz po wykonaniu usługi dezynfekcji można użytkować dane pomieszczenie czy sprzęt znajdujący się w nim.

Dr Respekt to sprawdzona wiedza i profesjonalizm w każdym calu. W swojej pracy kierujemy się przede wszystkim zdrowiem i bezpieczeństwem naszych klientów. Wiedza i doświadczenie uzyskane na najlepszych kursach i szkoleniach w Polsce i zagranicą pozwalają nam skutecznie stosować wybrane metody.

W zabiegach dezynfekcji stosujemy również bardzo skuteczną metodę ozonowania, które pozwala zwalczyć przeróżne nieprzyjemne zapachy (często wydawałoby się niemożliwe do usunięcia), jak również wszelkie grzyby, pleśnie i bakterie.

Więcej o ozonowaniu mogą Państwo przeczytać poniżej. (tutaj i link do podstrony  z ozonowaniem).

Tak więc dezynfekcja wykonywana przez Dr Respekt to usuwanie przykrych zapachów, czyszczenie strychów po ptakach,