Deratyzajca


Dr Respekt niszczy szkodniki! Myszy, szczury i krety to nasza specjalizacja! Zwalczamy gryzonie w skuteczny sposób bezpieczny dla ludzkiego zdrowia! Sprawdź!

Dr Respekt skutecznie niszczy takie szkodniki jak myszy, szczury, nornic czy krety! Zwalczamy gryzonie na wiele różnych sposobów. Nasi klienci bardzo często spotykają się z pułapkami i różnymi  środkami w sklepach do zwalczania szkodników. Przy małej ilości jest to być może i skuteczne. Natomiast przy większej ilości szkodników walkę z nim lepiej oddać profesjonalnej ekipie Dr Respekt!

Deratyzację przeprowadzamy profesjonalnie przy użyciu odpowiednich metod i środków do walki z gryzoniami. Używane przez nas preparaty posiadają specjalne składniki, które wabią zwierzęta oraz mumifikują szkodniki. Stosujemy również metody fizyczne i biologiczne.

Usuwanie gryzoni jest o tyle ważne, iż mogą przenosić choroby takie jak wirusowe zapalenie wątroby, wściekliznę, tyfus. Gryzonie również wyrządzają wiele szkód materialnych. Uszkadzają meble, maszyny, rośliny i zanieczyszczają teren odchodami.
W takich przypadkach pozostawiają po sobie nieprzyjemny zapach, który usuwamy również ozonowaniem.

Dzięki Dr Respekt i usługom deratyzacji gryzonie stanowiące do tej pory dla Ciebie i Twojego otoczenia prawdziwą plagę przestaną być problemem!